גיוס Master Reps בארה"ב

חברות ישראליות המעוניינות לחדור לשוק האמריקאי ובהדרגה לבסס את מעמדן, אינן חייבות להשקיע בשלבי החדירה משאבי זמן וכסף רבים הנדרשים בהקמת חברת בת.

לחברות הללו יש אפשרות לפעול באופן מהיר, זול יותר ויחסית פשוט באמצעות איתור וגיוס מנהל מכירות במשרה חלקית (Master Rep), בעל ניסיון רב וקשרים רבים בארה"ב בענף ובשוק הספציפי של החברה הישראלית.

אמקון מסייעת לחברות ישראליות רבות בצעדיהן הראשונים בשוק האמריקאי, בליווי ואיתור נציג ראוי אשר יוכל לנהל את הקשר הראשוני של החברה ולסייע לה להקים מערך פעיל ורווחי.

נציג המכירות המקומי (Master Rep) ינהל עבור החברה הישראלית את כל ענייני השיווק ויסייע בבניית מערך המכירות. כמו כן ביכולתו גם לגייס ולהפעיל אנשי מכירות עצמאיים (Reps) באזורים רבים בארה"ב. מנהל מכירות מנוסה מסוג זה אשר מכיר היטב את הסביבה העסקית בה החברה הישראלית מעוניינת לפעול אמור לסייע לחברה בפתיחת דלתות,יצירת קשרים וסגירת עסקאות בפועל.

לאמקון ניסיון רב באיתור Master Rep’s איכותיים ומקצועיים למגוון רחב של סקטורים ותחומי פעילות.

אמקון מלווה את החברה הישראלית בשלבי האיתור, המו"מ וההתקשרות וכן בשלבי הגדרת האחריות של הנציג והתמורה שעל החברה הישראלית לשלם. כמו כן, מלווה אמקון את לקוחותיה בגיבוש קונספט הפעילות ושיטת העבודה הטובה ביותר מול החברה בישראל ובבניית מערך שיווק ומכירות אפקטיבי.