שירותי גיוס בארה"ב

גיוס בכירים בארה"ב


לב ליבו של כל ארגון מצליח הוא המשאב האנושי האיכותי ובמיוחד הצוות הבכיר המנהל אותו, זה נכון לעולם העסקים הלוקאלי והגלובאלי גם יחד. איתור וגיוס אנשי מפתח אשר יובילו את החברה להצלחה עסקית אינו דבר של מה בכך, במיוחד כאשר מדובר על גיוס מעבר לים, כאשר חברות ישראליות מגייסות מנהלים ובכירים אמריקאים הבאים מתרבות עסקית זרה, אורח חיים ודפוסי התנהגות שונים.

קרא עוד


גיוס אנשי מכירות בארה"ב


גיוס אנשי מכירות מוצלחים הינו עניין מורכב ובעל חשיבות עליונה לכל ארגון, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על חברה ישראלית המחפשת להעסיק מנהלים ו/או אנשי מכירות בארה"ב. לצוות מכירות טוב יש משמעות עצומה להצלחה עסקית של חברה, גיוס לקוי של איש מכירות או איוש צוות באנשים לא ראויים עשויה לעלות לחברה משאבים רבים, הפסדים כספיים ופגיעה במוניטין.

קרא עוד


גיוס Reps בארה״ב


חברה ישראלית המעוניינת להיכנס לשוק האמריקאי בהדרגה יכולה לעשות זאת באמצעות הפעלת סוכנים עצמאיים (Reps) מקומיים המסוגלים לפתוח דלתות ולהחדיר את המוצר ללקוחות הרלוונטיים. משמעות המונח (REP Independent manufacturers' representatives) היא סוכנים עצמאיים המייצגים מספר חברות ויצרנים מאותו ענף, אם כי לא כאלה המתחרים אחד בשני. לנציג כזה יתרונות רבים מעצם ההכרות עם צרכי הענף והלקוחות והקשר שלו לשחקנים השונים.

קרא עוד


גיוס Master Reps בארה״ב


חברות ישראליות המעוניינות לחדור לשוק האמריקאי ובהדרגה לבסס את מעמדן, אינן חייבות להשקיע בשלבי החדירה משאבי זמן וכסף רבים הנדרשים בהקמת חברת בת. לחברות הללו יש אפשרות לפעול באופן מהיר, זול יותר ויחסית פשוט באמצעות איתור וגיוס מנהל מכירות במשרה חלקית (Master Rep), בעל ניסיון רב וקשרים רבים בארה"ב בענף ובשוק הספציפי של החברה הישראלית.

קרא עוד